E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
VALFTEK
KSB
ALP POMPA / ETNA
İZOCAM
EZGİL GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
AYVAZ
BOSCH

Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü Ödülü Ravaber'in

Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü Ödülü Ravaber'in

16 Haziran 2017 Cuma / 11:18 | HABERLER
191. Sayı (191)
202 kez okundu

B2B Medya Yayın Grubu dergilerimizden Yalıtım tarafından bu sene 14’üncüsü organize edilen “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ile Çatı ve Cephe Dergisi tarafından 6’ncısı düzenlenen “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri”nin töreni 24 Mayıs 2017 tarihinde Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul’da gerçekleştirildi. Okur ve Seçici Kurul oylamaları sonucunda; “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” kategorisinde Ravaber firması seramik yünü ile ödül kazandı.

Çok sayıda davetlinin ve dernek temsilcisinin yer aldığı törenin açılış konuşmasını B2B Genel Müdürü İsmail Ceyhan yaptı. Ceyhan, tüm adaylara, kazananlara ve tören katılımcılarına teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri ile Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nin adaylık ve oylama süreçleriyle ilgili bilgileri aktardı. Bu tarz ödül organizasyonlarının, Türkiye’de diğer dergiler tarafından çok kolay cesaret edilemeyecek organizasyonlar olduğunu vurgulayan Ceyhan, “B2B Medya olarak böyle bir işe cesaret ederken dergilerimizin hitap ettiği sektörlerden güç aldık, kanaat önderlerine danıştık ve tüm paydaşlarımızla beraber ‘ortak akılla’ bir model geliştirdik” ifadelerini kullandı. Her iki ödül organizasyonun da iki aşamadan oluştuğunu ve demokratik bir süreç izlendiğini hatırlatan Ceyhan, konuşmasında ayrıca B2B Medya olarak geçtiğimiz yıl yaşanan bir gelişmeyi de paylaşarak şu bilgileri verdi: “B2B Medya olarak uzun yıllardır sayısal bakımdan yayınladığımız dergi sayısıyla övünüyorduk. Fakat geçtiğimiz yıl, eski yıllarda rakip olduğumuz ve bir o kadar da saygı duyduğumuz, ısıtma-soğutma- enerji-çevre-yangın güvenlik sektörleri alanında yayın yapan Teknik Sektör Yayıncılığı firmasının sahibi Sayın Süleyman Bulak, dergilerini sektöre emanet ederken, sahipliğini de bana devretti. Dolayısıyla bugün geçtiğimiz senelerden daha güçlü bir yayın kuruluşu olarak karşınıza çıktık. B2B Medya olarak 14 dergiyle çok geniş bir yayın yelpazesinin sahibi olduk”.

Levent Pelesen: “Sektörün gelişimine ışık tutuyor”

B2B Medya Genel Müdürü İsmail Ceyhan’ın konuşmasının ardından sahneye “Yılın Isı Yalıtım Ürünü” ve “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” ödüllerini takdim etmek üzere İZODER Başkanı Levent Pelesen davet edildi. Pelesen yaptığı kısa konuşmada, her iki ödül organizasyonunu oldukça başarılı bulduğunu, gelinen noktanın takdir edilmesi gerektiğini vurgulayarak, ödüllerin, sektörün gelişimine ışık tutan organizasyonlar olduğunun altını çizdi ve “Çok güzel ve başarılı bir iş yapılıyor, dilerim ki böyle devam eder” ifadelerini kullandı. “Yılın Yangın Yalıtımı Ürünü” ödülünü almak üzere sahneye davet edilen Ravaber Ürün Planlama ve Satış Destek Uzmanı Murat Koray Arslantaş ise “Türkiye’de seramik yününün ilk üreticisi olarak yatırımımızı 2016 yılında tamamlayarak üretimi gerçekleştirmiştik Seramik yünü, yangın yalıtımında kendi sınıfında en yüksek yangın dayanımına sahip bir ürün” ifadelerini kullandı. 

İlginizi çekebilir...

Ayvaz Ar-Ge Merkezini Açtı

Ayvaz, kuruluşunun 70. yılında kendi alanının 'İlk', Türkiye'nin ise 798. resmi onaylı Ar-Ge merkezini açtı....
27 Mart 2018 Salı / 10:01

Ayvaz'ın Ürün ve Bölge Müdürleri Edremit'te Bir Araya Geldi

Ayvaz'ın 24-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Hattuşa Vacation Thermal Tesisleri'nde düzenlediği organizasyona Ayvaz İç Satış Departmanı'nda...
15 Şubat 2018 Perşembe / 10:10

Yeni Çamlıca Kulesi'nde Mas Grup'un Ayak İzleri

İstanbul'un ikonik yapılarından birisi olmaya aday yeni Çamlıca Kulesi'nde Mas Grup'un yüksek verimli pompa ve hidrofor sistemleri kullanı...
14 Şubat 2018 Çarşamba / 13:27