E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
BELIMO
İŞÇİ SAĞLIĞI TEÇHİZATI
A YANGIN
ERYAP GRUP
SCHRACK SECONET
DUPONT
İNKA
BİRLİK YANGIN

"Sürdürülebilir Başarımız Devam Edecek"

"Sürdürülebilir Başarımız Devam Edecek"

30 Mart 2017 Perşembe / 15:55 | SÖYLEŞİ144 kez okundu

ÖNCELIKLE KENDINIZDEN VE FIRMANIZDAN KISACA BAHSEDEBILIR MISINIZ?

1990 İstanbul doğumluyum. Doğuş Üniversitesi - İngilizce Ekonomi ve Finans dalında lisans eğitimimi tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi MBA Yüksek Lisans Programı eğitimimi tamamladım. 2015 yılından itibaren Norm Teknik A.Ş. bünyesinde Pazarlama Uzmanı olarak görev almaktayım. Norm Teknik A.Ş., 1989 yılından beri yangın korunum sistemleri ve teknolojik HVAC ekipmanları alanında profesyonel olarak çalışan üç makine mühendisi arkadaşın bilgi ve birikimlerini birleştirme kararı almaları üzerine 1997 yılında kurulmuş bir girişimcilik örneğidir.

Firmamız, alanında profesyonel çalışan kadrosu ile uluslararası ve yerel standartlar çerçevesinde risk sınıflarını belirleyip buna özgün çözümler üretmekte olan, teknolojinin getirdiği yeniliklere entegre altyapısı ve markadan bağımsız olarak yürüttüğü “bilgiyi paylaşın” ideolojisi ile sektörde en çok yazılı doküman üreten firma statüsündedir. Norm Teknik A.Ş., merkez ofisi İstanbul olmak üzere Ankara`da yer alan branş ofisi ile yangın korunum sistemleri üzerine; gazlı söndürme sistemleri, sulu söndürme sistemleri, köpüklü söndürme sistemleri, davlumbaz söndürme sistemleri, su sisi söndürme sistemleri, yangın pompa istasyonları, yangın dolapları, yangın söndürme istasyonları.

Teknolojik HVAC ekipmanları konusunda; yangın ve gaz damperleri, basınç damperleri, patlamaya dayanıklı yapısal ürünler, gibi kaliteli ürün ve hizmet yelpazesi ile endüstrinin taleplerine yönelik çözümler üretmektedir.

Söyleşinin devamı için : http://www.yanginguvenlik.com.tr/edergi/5/189/index.html#56