E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
EZGİL GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ
VALFTEK
ALP POMPA / ETNA
İZOCAM
AYVAZ
BOSCH
KSB

Norm Teknik Antalya MMO İş Birliğiyle Düzenlediği Eğitim Seminerlerine Bir Yenisini Daha Ekledi

Norm Teknik Antalya MMO İş Birliğiyle Düzenlediği Eğitim Seminerlerine Bir Yenisini Daha Ekledi

27 Aralık 2016 Salı / 08:55 | HABERLER
210 kez okundu

Meslek içi eğitim seminerlerine verdiği önem ve hassasiyet ile sektörde başarılı projelere imza atan Norm Teknik A.Ş., eğitim seminerlerine bir yenisini daha ekledi. Antalya MMO iş birliği ile MMO Antalya Şube Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen seminer kapsamında Norm Teknik A.Ş. Satış ve Mühendislik Departmanı Ekip Lideri Serkan Ceylan, “Sprinkler Sistemleri ve Yangın Pompa Kapasitesi ile Su Deposunun Belirlenmesi” başlıklı bir sunum gerçekleştirdi.

Antalya ve civar illerden projeciler, taahhütçüler, kontrolörler, satış firmaları ve kamu kurumlarından katılımcıların ağırlıklı olarak yer aldığı seminerde, “Bina tehlike sınıflarının belirlenmesinin sprinkler sistem tasarımlarında etkili bir basamak” olduğuna vurgu yapan Ceylan, “Sprinkler Tipleri ve Yerleşim Kuralları, Sismik Askılama, Yangın Pompa Kapasitesinin ve Su Deposu Kapasitesinin Belirlenmesi” gibi birçok konu başlığını ele aldı. Sistem tasarım, standartlara uygun ürün tedariği, devreye alma, test ve bakım hizmetlerinin eksiksiz tamamlanmasının düzgün sistemlerin oluşumunda etkili olduğuna da dikkat çeken Ceylan, “Norm Teknik A.Ş. olarak, markadan bağımsız bilgi paylaşımını önemsiyoruz ve aynı toprakları paylaştığımız her bir bireyin bir diğeri için sorumlulukları olduğuna inanıyoruz, bu doğrultu da uzman olduğumuz alan dahilinde tüm profesyonelleri ve meslektaşlarımızı bilgilendirme isteği içerisindeyiz” diyerek yangın sektöründeki bilgi paylaşımının arttırılması ve bilinçli projelerin hayata geçirilmesi için en çok yazılı doküman üreten firma olduklarının da altını çizdi.

Antalya MMO iş birliği ile gerçekleştirilen eğitim seminerinde yer almaktan dolayı mutlu olduğunu da sözlerine ekleyen Ceylan, daha sonra katılımcıların sorularını yanıtlayarak eğitim seminerini tamamladı. 


 

İlginizi çekebilir...

Ayvaz Ar-Ge Merkezini Açtı

Ayvaz, kuruluşunun 70. yılında kendi alanının 'İlk', Türkiye'nin ise 798. resmi onaylı Ar-Ge merkezini açtı....
27 Mart 2018 Salı / 10:01

Ayvaz'ın Ürün ve Bölge Müdürleri Edremit'te Bir Araya Geldi

Ayvaz'ın 24-28 Ocak 2018 tarihleri arasında Hattuşa Vacation Thermal Tesisleri'nde düzenlediği organizasyona Ayvaz İç Satış Departmanı'nda...
15 Şubat 2018 Perşembe / 10:10

Yeni Çamlıca Kulesi'nde Mas Grup'un Ayak İzleri

İstanbul'un ikonik yapılarından birisi olmaya aday yeni Çamlıca Kulesi'nde Mas Grup'un yüksek verimli pompa ve hidrofor sistemleri kullanı...
14 Şubat 2018 Çarşamba / 13:27